The Hummingbird Project Türkçe dublaj izle
7.0 IMDB Puanı 886 Görüntülenme

The Hummingbird Project Türkçe dublaj izle

New York’lu kuzenler Vincent (Jesse Eisenberg) ve Anton (Alexander Skarsgård) büyük paralarla oynanan ve kazanmanın milisaniyelerle ölçüldüğü Yüksek Frekanslı Alım Satım oyununu oynamaktadır. Milyoner olma hayali kuran kuzenler Kansas’tan doğruca New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler. Ancak hiçbir şey bu ikili için kolay olmayacaktır. Ekibin beyni Anton, üçkağıtçısı ise Vincent’tır. Kuzenler bu Don Kişotvari maceralarında birbirlerini ve etraflarındaki herkesi kırılma noktalarına getirirler. Güçlü, zehirleyici ve kendi çıkarları için başkalarını kullanan bir tacir olan eski patronları Eva Torres (Salma Hayek) ise sürekli enselerinde bitmekte ve onları kendi oyunlarında yenmek için elinden geleni ardına koymamaktadır.

Bizi korumaya çalışıyordu çünkü. Dünyanın gerçekte en kadar pislik bir yer olduğunu görmemizi istemedi. Ama babam beni koruyamadı, sen de koruyamazsın. Deneme o yüzden. Tamam, ben seni korumayı bırakacağım sen The Hummingbird Project oyuncuları de beni bastırmayı bırak. Seni bastırmaya çalışmıyorum ben. Babamdan daha akıllı olmak zorundasın. Robb’dan daha akıllı olmak zorundasın. Onları çok sevdim, çok özüyorum ama aptalca hatalar yaptılar ve karşılığında başlarından oldular.

Nasıl daha akıllı olacağım peki? Seni dinleyerek mi? Çok mu kötü olurdu? Kralın Şehri’nden bir kuzgun geldi majesteleri. “Lannister Hanesi’nden Cersei, İsminin Birincisi The Hummingbird Project yorum Andalların ve İlk İnsanlar’ın Kraliçesi Yedi Krallık’ın Koruyucusu…” Ne istiyor? Kralın Şehri’ne gitmemi. “Ya diz çök, ya da tüm hainlerin acı kaderini paylaş.” Kuzeydeki düşmanla o kadar uğraştın ki güneydekini hepten unuttun. Gece Kralı’yla uğraşıyorum çünkü onu gördüm. İnan bana, görsen sen de başka bir şey düşünemezdin. Gece Kralı ile aramızda hala koca bir duvar var. Cersei ile aramızda hiçbir şey yok. Cersei ile The Hummingbird Project Altyazılı izle aramızda binlerce kilometre yol var.

Kış geldi. Lannisterlar güney ordusu. Bu kadar kuzeye hiç gelmediler. Sen askersin ama ben de onu tanıyorum. Onun düşmanı olduysan, seni yok edene kadar asla durmaz. Onunla bir kez bozuşan kim varsa bir şekilde öldürdü. Sanki ona hayranmış gibi konuşuyorsun. Ondan çok şey öğrendim. Bu nedir? Hayatımız boyunca beklediğimiz şey. Bilse de, bilmese de babamızın bize öğrettiği şey. Biliyordu The Hummingbird Project 1080p izle. Bana bütün şehir, kasaba, göl, orman ve dağları ezberletti. Artık hepsi bizim, sadece uzanıp almamız gerekiyor. Eve döndüğünden beri sessizsin. Bana sinirli misin?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hummingbird Project

  Yayın Tarihi:

  15 Mart 2019

  Senaryo:

  Kim Nguyen

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?