Sıfır Bir 5. Sezon izle
8.3 IMDB Puanı 39 Yorum 46,479 Görüntülenme

Sıfır Bir 5. Sezon izle

Adana'nın Hürriyet Mahallesi'ne doğup büyümüş olan 3 arkadaş, Savaş, Cio ve Özgür işsizliğin de getirdiği başıboşlukla hırsızlık, gasp, yaralama gibi çeşitli suçlarla cezaevine girip çıkmışlardır. 20'li yaşlarındaki bu genç farklı karakterlere sahip olsalar da aslında kaderleri ve yolları ortaktır. Savaş, Cio ve Özgür'ün bir anlamda abisidir. Yaşadıkları mahallede yasadışı işlerle geçimini sağlayan birçok grup vardır. Ve tabii ki bunların aralarında da bir güç dengesi vardır. Gün gelecek ve bu denge de değişime uğrayacaktır.

Neden herkes birbirini öldürmek istiyor? Bay Werner’i seviyor musun? O seni seviyor mu? Neden, neden, az önce ne oldu? günlük teferruatlı hazırlık tam da plana göre gerçekleşti, olan bu sevgili Tatiana. Biliyordun Sıfır Bir 5. Sezon izle. Başından beri onların sinsi planını biliyordun. Bu evin Honey’ye ait olduğunu öğrendiğim anda şüphelerim oluştu. Görüyorsun, sevgili rahmetli kocam yaşlandıkça inatçılaştı. Onun nihai düşüşüne asla düşündüğünü sanmıyorum ama evimizi sadece benim üzerime yapmış olması lanet bir önseziydi. Ve bana söylemeyi hiç düşünmedin mi? Hayatım, istedim.

Sıfır Bir 5. Sezon izle ücretsiz

Gerçekten gerçekten istedim ama emin olmalıydım. Planımızın tamamlanmasına izin vermeliydim. Beni terk ettiğini düşünmüştüm, bana ihanet ettiğini beni öldürmelerine izin vereceğini. Ama sonra koridorda Sıfır Bir 5. Sezon 1. Bölüm izle kostümleri değişmemizi önerdim ve anladım ki iyiyiz. Bütün gece boyunca piyonundum. Benim şövalyemdin ve şimdi kraliçen anlaştığımız tutkuyu arzuluyor. Yani şimdi sen Bay Wayne değilsin? Hayır Tatiana. Peki ya ben? Ne olmuş sana? Ben ne yapacağım? Önümüzdeki seneki partiye değin şimdilik bu kadar. Honey? Honey? Efendim? Gel de bir bak. İlk tanıştığımızda buradaydı. Harika, mükemmel bedendesin. Baksana, suçları çözen çift değil miyiz? Sadece dünyayı kurtardık ve bir cinayetin gizemini çözdük. Peki sana nasıl teşekkür edeceğim? Ettin bile. Gerçekten mi?

Sıfır Bir 5. Sezon izle bedava warez tr de ilk kez

Peki anlatsana nasıl teşekkür ettim? Her şey gün yüzüne çıkmış olsa da hala tam olarak kavrayamadığım bir şey var. Evet? Gerçekten de Komiserle bir Cadılar Bayramı kaçamağı yapmaya niyetlenmiş miydin? Başarıya giden yolda tek bir kural vardır. Sırlarınızı açıklamayın. Ama tutmaya yemin ettiklerini. Tabi ki niyetlenmedim hayatım. Geçtiğimiz yıl boyunca göz göze Sıfır Bir 5. Sezon Bir Zamanlar Adana’da izle gelmememizden Komiserin seni yozlaşmış tarafına çekmek için benim dürüstlüğümü sorgulayacağını varsaydım bu nedenle de adalet gizlemek için topladığı bulmacaya şüphe düşürmek için hızlıca tuhaf bir senaryo hazırladım. Yani, ben fısıldarken gördüğümde Komiser gerçekten de kostüm yarışmasını kaybetmekten şikâyet ediyordu. Vahşi bir rekabet duygusu lanet herifi ele geçirmişti. Kaçamaklarım sadece ama sadece sana ait. Yine de küçük beyaz yalanımın bir amacı daha vardı. Evet? Seni, azıcık ama minnacık ufacık kıskandırmak istemiştim. Bu bana batırdığın iğne bayağı büyüktü ama. Ama iğne varsa tatlı da vardır Müfettiş Shoerope. Sonuçta arılar yapar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sifir Bir

  Yayın Tarihi:

  01 Haziran 2016

  Yorumlar (39)