Rim of the World Türkçe dublaj izle
7.6 IMDB Puanı 4 Yorum 1,601 Görüntülenme

Rim of the World Türkçe dublaj izle

Rim of the World, eğlenmek için gittikleri yaz kampında dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kalan dört gencin hikayesini konu ediyor. Birbirlerinden farklı karakterlere sahip olan Alex, ZhenZhen, Dariush ve Gabriel, yaz tatillerini keyifle geçirecekleri bir yaz kampı planlar. Başlarda her şey sıradan bir kampta olması gereken gibidir. Ancak bir süre sonra gençler, dünyanın uzaylılar tarafından istila edildiğini öğrenir. Gençler, sadece istila altında olduklarını öğrenmekle kalmaz, dünyayı kurtarma görevini de üstlenmek zorunda kalırlar. Kendilerine, dünyayı istiladan kurtarmayı sağlayacak bir anahtar emanet edilmiştir. Yol gösterecek herhangi bir yetişkin veya elektronik bir cihaz olmadan, ellerindeki anahtarla ne yapacaklarını bilmeyen dört genç, dünyayı kurtarmak için korkularının üstesinden gelip birlikte hareket etmek zorunda kalır.

Rim of the World Türkçe dublaj izle Ciddiyim, şimdi ne lazım olmuş? Annem. İyi olduğumu söylememe izin ver. Stella, sana akciğer bulunmuş. Sana diyorum, akciğer bulunmuş. Hastaneye gidelim. Haydi! Daha ışıkları görmedim. Işıklar mı? Haberin var mıydı? Burada ne işimiz var? Hastaneye gidelim. Hadi. Beş yıl için mi Will? Beş yıl bizim gibiler için bir ömür demektir. Değil! Başarısız olurlarsa başladığım yere dönünce ne olacak? Aptallık etmeyelim. Hastaneye dönebilir miyiz lütfen? Hadi gidelim. Stella! Stella. Hadi. Lütfen, çok soğuk. Stella! Stella! Stella. İmdat! Hadi Stella. Hadi! Hadi Stella. yaşında bir vaka var. Durum nedir? yaşında, kadın, kistik fibrozu var. Nakil için akciğer ona geldi. Biri diğer maskeyi çıkarabilir mi? Aman Tanrım, canım. Bir şey yok. Oğlum! Oğlum da yanındaydı. Üzgünüm, geri çekilin lütfen. Bir şeyin yok. Bir şeyin yok. Will nerede? Gelen var! Durumu iyi mi? İyi. En kısa sürede maske takın lütfen. Oksijen seviyesi %. Olası hipotermi Rim of the World oyuncuları. Daha çok battaniyeye ihtiyacımız olacak. Nefes al. Stella? Yanındayım canım. Stella? Sakinleşmen gerek. Yeni akciğerin geldi. Evet Stella. İstemiyorum. Stella, yıllardır bu akciğeri bekliyorduk. Sen neden bahsediyorsun?

Rim of the World Filmi Vizyona Girdi Mi?

Rim of the World 720p izle Kabul etmezsen boşa gidecek canım. Onu seviyorum. O olmadan yeni ciğerlerin anlamı yok. Yat! Durun! Durun! Lütfen durun! Will! Lütfen. Ciğerleri kabul et. Benim için. Maskeyi geri takın. Hazırım. Pekala, gidelim. Başlıyoruz, gidiyoruz. Burada olacağım canım. Gidelim. Seni çok seviyorum. Seni seviyorum baba. Başlıyoruz. Dr. Hamid. Ona suni teneffüs yaptım. Özür dilerim, başka seçeneğim yoktu. Hayatını kurtardın Will. B. cepacia bulaştıysa biz ilgileniriz, tamam mı? Bakteriyel kültür sonuçları çıktı. Nasıl oldu bilmiyorum ama Stella temiz. Bulaşmamış. Ama bu hiçbir zaman bulaşmayacağı anlamına gelmiyor. Peki ya Will? Tedavisi işe yarıyor mu? Hayır yaramıyor. Üzgünüm. Her şey için. Hayır, hayır, hayır canım. Senin suçun yok. Anne. Anne. Ne, ne oldu? Ne oldu Rim of the World konusu tatlım? Bir şeyde bana yardım eder misin? Var mısınız? Kesinlikle. Barb? Elbette varım. Uykuda. Birkaç saatimiz daha var. Zamanımız var. Tamamdır. Olur dediler. Pekala, hadi yapalım şunu. Benden bu kadar Will. Teşekkür ederim. Uyanıyor. Merhaba canım. Merhaba canım, harika iş çıkardın. Başardın. Harikaydın. Harikaydın bebeğim. İyi iş çıkardın. Tamamdır. Senin için bir şeyimiz var. Güzeller güzeli otoriter Stella’m. Sanırım kitaplarında yazanlar doğruymuş. Ruh zaman kalmadığını bilir. Test ilacım işe yaramıyor. Yaşadığımız son bu ayın benim için sonsuza dek süreceğini bilmeni istiyorum.

Rim of the World Filmi full izle – indir

Rim of the World full hd izle Tek pişmanlığım ışıklarını görememiş olman. Sonunda seni konuşamıyorken yakaladım. İnsanlar her zaman bir şeyi seviyorsan bırakmasını bilmek zorundasın der. Bunun hep saçmalık olduğunu düşünürdüm. Az daha öldüğünü görene kadar. O anda Stella benim için hiçbir şeyin önemi yoktu. Sen hariç. Üzgünüm. Gitmek istemiyorum. Tek istediğim yanında olmak. Ama olamam. Güvende olmanı istiyorum. Benden uzakta Rim of the World yorum hdfilmcehennemi. Hayat ne getirir bilemem ama bunların hiçbirinden pişman olmayacağım. Gözlerini kapatabilir misin? Sen hâlâ bana bakarken nasıl gidebilirim bilmiyorum. Lütfen. Seni çok seviyorum. Bunu sana bıraktı. Stella’yı Sonsuza Kadar Sev Dokunuş. İlk iletişim yöntemimiz. Güven, korkusuzluk, huzur… Hepsi nazikçe okşayan bir parmağın ucunda. Veya dudağın yanağa değişinde. Stella. Bunu kaydedemezsin, olmaz. Mutluyken bizi bağlar. Korktuğumuzda destekler… Arzuladığımız ve aşık olduğumuzda Hayır Stella, kes şunu bizi heyecanlandırır. Nefes almak için havaya ne kadar ihtiyaç duyuyorsak sevdiğimizin dokunuşuna da ihtiyaç duyarız. Ama dokunmanın önemini hiç anlayamamıştım. Onun dokunuşunun. Sahip olamayana kadar. Bunu izliyorsanız ve yapabiliyorsanız. Erkeğinize dokunun. Kadınınıza dokunun. Hayat bir saniyesini bile harcamak için çok kısa.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rim of the World

  Yayın Tarihi:

  24 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Zack Stentz

  Yorumlar (4)