Luce Türkçe dublaj izle
8.0 IMDB Puanı 919 Görüntülenme

Luce Türkçe dublaj izle

Evli bir çift, adanmış bir lise öğretmeni tarafından tehdit altındaki bir keşif olayının bir all-star öğrenci statüsünü tehdit ettiğinden sonra, savaşın yıktığı Eritre’den kabul edilen oğullarının idealize edilmiş imgeleriyle birlikte düşünmeye zorlanıyor.

Luce Türkçe dublaj izle Çok teşekkür ederim. En beğendiğin kısmı neydi? Balonlar. Filmin sonundaki mi? Evet, sonundaki. Adı neydi? Önemli değildi. Bob. Adı Bob’du. Peki sen ve Bob, birlikte miydiniz? Seni güldürür müydü? O histerikti. Alay ediyorsun değil mi? Onu seviyor muydun? Hayır, sevmiyordum. O seninle Ne? Taciz etti mi? Evet, etti. Mutlu musun? Mutlu mu? Bunu duyduğuma neden mutlu olayım? Belki de benim kurtarıcımsındır, değil mi? Benim şövalyem olabilirsin. Güzel elbiseli genç kız da benim. Her neyse, çok önemli değil. Senin özgüvenini kim kaybettirdi? Kendine özgüvenin çok az. Kimse kaybettirmedi. Kendi isteğimle teslim ettim. Neden böyle söyledin? Yaşamda insanlar, hak ettiklerini yaşarlar. Bunu izlemek zordur. Yani, neden iyi insanlar hep, kaybediyor ama dünyadaki iyi şeylere adi insanlar sahip oluyor. Bilmiyorum. Neden insanlara basit şarkıları dinlemek daha zor gelir? Ben ciddiyim. Olma. Senden bahsetsene. Neden hiç evlenmedin? Nerden biliyorsun? Evlendin mi? Asla. Sen evlenemezsin.

Luce Filmi Vizyona Girdi Mi?

Luce full hd izle Pekâlâ. Kötü biri değilim. Eminim dışarda biri bana sahip olacaktır. Öyle demek istemedim. İltifat bekleme. Beklemiyorum. Bekliyorum. Vay canına. Çok güzel gülüyorsun. Hiç böyle düşünmemiştim? Nasıl yani? Kadınlar. Görünüşe göre beyinlerinde sahip oldukları şablonları kestiremiyorum. Trajik, değil mi? Kestirebilirsin. Ben izin verirsem. Pekâlâ buradan yürüyebilirim. Emin misin? Seni sokak ortasında bırakmak istemem. Hayır, Benim için eğlenceli olacaktır. Ayrıca yürürken buradan beni görebilirsin. Bu seni bir daha göremeyeceğim demek mi? Bu arkadan beni takip edebilirsin demek. Fransızca da avcıya söylerler. Görebilir miyim? Görür müsün? Görür müyüm? Görüşür müyüz? Senin adın ne, pislik herif? Affedersin de sen ne yaptığını sanıyorsun? Kapa çeneni. Senin adın ne? Seni nasıl çağırıyor? Burnuma kötü kokular geliyor. İğrenç ve pis kokular. Sende bu kokuları alabiliyor musun? Eminim alıyorsundur. Eminim bu iğrenç ve pis kokuları sen de alabiliyorsun öyle değil mi? Lütfen hemen arabamdan in. Hayır, konuşma. Kapa çeneni. Şimdi biliyorsun. Biliyorsun değil mi, adi herif. Mikrofon için para atmam mı gerekiyor dostum, söylesene. Vay canına işte geldik. Pekâlâ, hepinize teşekkür ederim bayanlar ve baylar.

Luce Tek Parça izle

Luce hdfilmcehennemi, Luce fragman, Luce 1080p izle Geçen akşam bir adam kapımı çaldı. Ve dedi ki ” Konuşma özgürlüğüne inanır mısınız?” Ben de “evet” dedim. “Güzel, telefonunuzu kullanabilir miyim lütfen?” dedi. Tanrım. İki adam aynı hücreyi paylaşıyormuş. Ve biri diğerine “Ne kadar günün kaldı?” demiş. Diğeri cevap vermiş “Sadece günüm.” Diğeri “Üç gün mü? Nasıl oldu da üç gün kalır?” diye sormuş. Diğeri Adamda “Pazartesi beni asacaklar.” demiş. Bunu duydum. Başka esprin var mı? Seni televizyonda gördük öyle değil mi? Parazit olarak. Öyle mi? Defolup gitsene. Biz komik şeyler duymak istiyoruz. Evet, evet kesinlikle insene. Doktorun biri hemşiresi ile panik halinde doktora ulaşmaya çalışır. Doktor telefonda ulaştığı hastasına “sonuçlar belli oldu bir kötü bir de daha kötü haberim var” der. Hasta kötü haber nedir der. Doktor maalesef bir günlük ömrünüz kaldı der. Hasta daha kötü haberi sorunca doktor ” saattir size ulaşamıyorum.” der. Ben Mansfied doğumluyum. Tanrım, ne depresif yerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Luce

  Yayın Tarihi:

  02 Ağustos 2019

  Senaryo:

  J.C. Lee, J.C. Lee, Julius Onah

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?