La casa de papel 3. Sezon izle
8.6 IMDB Puanı 9 Yorum 6,616 Görüntülenme

La casa de papel 3. Sezon izle

La Casa de Papel'in 3. sezonu 19 Temmuz 2019'da yalnızca Netflix'te dersek şaka olur çünkü bizde yayınlayağız, üzgünüm Netflix...

Dadı olduğunu itiraf ediyorsun, değil mi? Kapat çeneni. Anneciksin. Biliyorsun ki o kızı disipline etmelisin. Benim tahta kaşığımı da götür. Ne? Hey, artık çocuklara vuramazsın dostum. Dinle, Charlie. Bu gençlikle onun La casa de papel 3. Sezon 1. Bölüm izle seviyesine inip bağ kurmalısın. Ee? Onun arkadaşı ol. yaşında şımarık bir çocukla nasıl arkadaş olacağım? Hepsi Taylor Swift’i ve vampir suratlarını seviyor. Vampir neyi? Biliyorsun. The Real Housewives, Chloe Kardashian, hepsi. Basitçe seni daha güzel gösteren bir yüz. Saçmalamayı bırak! Tek boynuzlu atlar kardeşim, tek boynuzlu atlar. Tek boynuzlu atlar, peki. Peki bu işe yaramazsa onu buraya getir, benim yolumu deneyelim, tamam mı? Bir kere, hepsi bu kadar. Peki. Dinle… Bana şans dile! Pastırmayı getiriyorum! Şans inanmayanlar içindir.

La casa de papel 3. Sezon Çıkış Tarihi

Ben sana inanıyorum dostum. Biliyorum. Biliyor musun, bu artık işlemiyor. Sen de biliyorsun ki İsa senin yaşındaki bir adam dadı olsun diye ölmedi. Charlie! Sakın benim kapımı… çarpma. Kim gelsin istiyorsun? Kesinlikle David’in La casa de papel 3. Sezon full izle reklamcısı değil. O en kötüsü. Dostum mutlaka, kesinlikle… Gerçekten mi? Bu evde mahrem bir yer yok mu? Burası işsiz alan olmalıydı. siz stüdyoda sevişmeyi bırakınca ben de yatak odanda toplantı yapmayı bırakacağım. Selam, nasıl gidiyor? Selam, adamım gelmiş. Öyle deme, tamam mı? Selam! Merhaba. Partiye kaçta gideceğiz? Ve hangi elbise “Senden havalıyım” diye bağırıyor? Ne partisi? Annem İngiliz müzik ortamına parasıyla dalıyor. Çok aptalca ve aceleci ama çok cesur o yüzden yine de yapacak. Bir dakika, benim ve annenin mailleri özeldir. Bu bir iş meselesi.

La casa de papel 3. Sezon 1. Bölüm izle

Ve yeni insanlar ile yeni bir ülke ve iyi bir ilk izlenim bırakmaya çalışacağım. Lütfen gelmeme izin ver. Lütfen onunla sıkıcı bir gün daha geçirmeme izin verme. Charlie ile eğlenceli bir şey yapabilirsin. Hey dinle, ben eğlenceliyim, Gerçekten, La casa de papel 3. Sezon tek parça izle eğlenceli zamanlar. Harika bir fikrim var. Benim de partiye gelsem ve Gabs’i getirsem ve onunla ilgilensem? Daha iyi bir fikrim var. Biz gideriz ve havalı takılırız, ve Charlie evde yalnız kalabilir. Peki, ne yapacağımızı biliyorum. Partiye gelebilirsin, ama Charlie de gelir ve seninle ilgilenir. Harika fikir. Ve bu elbiseyi giy. Teşekkürler. Çak bakalım. Yok mu? Peki, hadi listeyi tekrar yapalım. Selam. Dinle, odanı çok seviyorum, ama bence duvarlara birkaç poster asmalısın, bilirsin, mesela Beyonce, Taylor Swift… Demek istediğimi anlıyor musun?

La casa de papel 3. Sezon Altyazılı Full izle

Odamın duvarına asılacak kaç adamla yattıkları hakkında şarkılar yapan birkaç aptal pop yıldızından daha takdir edilesi kadınlar var. Onlara kimin ihtiyacı var ki? Dinle, sana ilk günümü kutlamak için bir şey getirdim. Bu ne kadar da tatlı? Neden benimle bir Instagram özentisi gibi konuşup bana çöp alıyorsun? Dinle canım, sadece senin seviyende bağ kurmaya çalışıyorum. Dinle canım. İki seçeneğin var. Dadım olmayı bırak ya La casa de papel 3. Sezon izle da bırakma. Camden’a gittik, takıldık ve arkadaştık, hatırlıyor musun? Ailem sana para ödüyorsa gerçek bir arkadaşlık değildir. Bana bir şans ver. Kendimi kanıtlamam için bir şans ve benden yarın da nefret edersen, ki edemezsin çünkü ben çok tatlıyım. Sonra annene ve babana artık seninle çalışmamı istemediğini söylersin ve giderim. Ama o zamana kadar lütfen arkadaş olalım. Sadece bugün annenin partisi için arkadaş olalım, olur mu? Krav Maga’da mavi kemerim var, IQ’m . Ve üç dil konuşuyorum. Ayrıca beatbox da yapıyorum. Niye dadıya ihtiyacım olsun ki? Benim seviyeme mi iniyorsun?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  La casa de papel

  Yayın Tarihi:

  02 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Álex Pina

  Ödüller:

  3 ödül & 12 Adaylık.

  Yorumlar (9)