Jeremiah Terminator LeRoy Türkçe dublaj izle
5.7 IMDB Puanı 877 Görüntülenme

Jeremiah Terminator LeRoy Türkçe dublaj izle

Film, yazdığı kitapları bir erkek ismiyle çıkarıp erkek kılığında dolaşarak yıllarca insanları öyle bir yazar olduğuna inandıran iki kadının hikayesini anlatıyor. Filmin kadrosunda Diane Kruger, Laura Dern ve Kristen Stewart yer alıyor.

Eğer Londra’da kalmaya ve beni yanında istersen. Teşekkürler, ama sen babam değilsin. Benim için hayallerinden vaz geçmemelisin. O geçmeli. Ona nereye gitmek istediğini söyle ve söz veriyorum yanında Jeremiah Terminator LeRoy 1080p izle olacak. Beynim dondu. Senin donacak beynin yok ki. Çok salaksın. Seni seviyorum ufaklık. Biliyor musun? Ne, beyinsiz olsam da mı? Sen ve Gabs’in nereye kaybolduğunu anlamadım. Ama bir saate konserde olmalıyız. Bunu mahvetme bebeğim. Erkeklerin ardından ağlamama anlaşmasına ne oldu? Bana teşekkür ediyor olman gerekiyor. Dürtüyü yok ediyorum. Charlie bir akılsızlık ve evliliğin bundan sağ çıkamaz.

Jeremiah Terminator LeRoy Filmi İzlemeli Miyim?

Eğer ikiniz arasında bir şey olduysa, biz de çıkamayız. O sadece arkadaşım. Üzgünüm, geciktik. Gitmeliyiz. Suçluyum. Naneli çikolata ile kurabiyeli kaymak arasında seçmem uzun sürdü. Annen gibi kararsızsın. Ne seçtin? Belli ki ikisini de. Aç gözlü, annen gibi. Tamam, ben arabayı çağırayım. Hazırlanmak ve eşyalarını almak için on dakikan var. Tamam. Bugün iyi şanslar Charlie. David’i söyledikleri için üzgünüm. Hayır, David için özür dileme. Paniklememeliydim. Astrid’le çalışmana sevindim. Senin için çok iyi. Hepimiz için. Ben aileme Jeremiah Terminator LeRoy tek parça izle odaklanmalıyım. Müziğime değil. Anne, baba. Hey prenses. Güney Afrika hakkında konuşabilir miyiz? Tabi, harita alayım da nerede olduğunu göstereyim. Londra’yı seviyorum. Okulu seviyorum. Gerçek arkadaşlarımın olmasını da. Başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Tabii ki tatlım. Mutlu olmanı istiyorum. Eğer Londra senin için en iyiyse, o zaman orada yaşamalısın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  JT Leroy

  Senaryo:

  Justin Kelly, Justin Kelly, Savannah Knoop, Savannah Knoop

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?