Uslu Çocuklar Türkçe dublaj izle
8.2 IMDB Puanı 2,764 Görüntülenme

Uslu Çocuklar Türkçe dublaj izle

“Çok Fena / Superbad” ve “Sausage Party” filmleriyle aynı havada olacağı söylenen film, 12 yaşındaki dört erkek çocuğunun okulu ekip, gün boyu sürecek komedi dolu bir maceraya atılmasını konu alıyor.
tek parça - full hd fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nifak sokmayız. Demirden doğduk. Kul değiliz. Köle değiliz. Tarla sürmez veya madende çalışmayız. Bize ait olanı alırız. Kurtlarla geçirdiğin zaman seni zayıflatmış. Gönüllüymüşüm gibi davranıyorsun. Beni Good Boys konusu sen vermiştin hatırlarsan. Robert Baratheon diz çöktüğün gün. Ona yenildikten sonra. O zaman da sana ait olanı aldın mı? Beni sen verdin! Oğlunu! Son oğlunu! Artık istemediğin bir köpek gibi beni verdin. Şimdi eve döndüğüm için bana küfrediyorsun. Babamızı diğer ailenin önünde diz mi çöktüreceksin? Başka bir ailem yok! Yok mu? Kararını ver Theon ve acele et.

  Gemilerimiz seninle veya sensiz yelken açacak. Bu odadan çıkmama izin vermeyeceksin. Başka şey... Sesini alçalt. Niye? Baban beni duyar mı sanıyorsun? O kilometre uzakta! Burada kalmanı istemiyorum. Seni kale Good Boys indir mutfaklarına götürebilirim. Yine geçici olarak sadece. Yemeğimi tadan erkek iyi bir fahişe olduğumu söyledi. Ama sen aşçı olmazsın. Bulaşıkçı rolü yaparsın. Bulaşıkçı mı? O da ne? Mutfak hizmetçisi. Mutfak hizmetçisi mi? Evet ama Kap kacak mı temizleyeyim? Aslanım beni öyle mi görmek istiyor? Aslanın seni canlı görmek istiyor. Tehlikeli bir yere geldik. Kız kardeşim bana zarar vermek istiyor.

  Good Boys Türkçe Dublaj izle (2019) TEK PARÇA NETTE İLK  Bulabileceği her zayıflığı arayacak. Senden haberi olmamalı. Zayıflık ben miyim? Bu bir Good Boys filmi full izle iltifat leydim. Zayıflık nasıl bir iltifattır? Burada lisan biraz hileli olabilir. Anlamayacak kadar aptalım. Aptal yabancı kız. Ben mutfak hizmetçisi değilim. Joffrey ile Sansa ne zaman evlenecek? Yakında tatlım. Savaş bitince. Annem tören için yeni bir elbisem olduğunu söylüyor. Bir tane de ziyafet için varmış. Ama sen gelin olduğun için seninki fildişi rengi olacak. Prenses seninle konuştu. Affedersiniz Majesteleri. Eminim elbisen güzel olur Myrcella. Savaşın bitmesi için gün sayıyorum. Sonra da kralıma duyduğum aşkı tanrıların önünde dile getireceğim. Joffrey, Sansa'nın kardeşini öldürecek mi? Öldürebilir. Hoşuna gider mi? Hayır. Sanmıyorum. Öldürse bile Sansa görevini Good Boys Altyazılı izle yapacak. Değil mi tatlım? Girin. Kimsiniz? Ben Shae leydim. Yeni hizmetçiniz. Yeni bir hizmetçiye ihtiyacım olduğunu bilmiyordum. Buralı değilsin. Hayır. Ne yapıyorsun? Bana işimi söylemenizi bekliyorum. Sana söylemem gerekmiyor.

  Diğer Adları:

  Good Boys

  Yayın Tarihi:

  16 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?