Game of Thrones 7. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 15 Yorum 33,259 Görüntülenme

Game of Thrones 7. Sezon izle

FURKAN İNŞALLAH RAHATLAMIŞSINDIR KARDEŞ EKLEDİK STREAMANGO!!!

Game of Thrones 7. sezon izlemeniz için Openload seçeneği sunduk ancak çok fazla reklam olduğunu bizde biliyoruz. Maalesef şimdilik tek alternatif yapımız bu, aşağıdaki paragraf 7. sezonun her bölümünü anlatan bir konu. Totali merak ediyorsanız okuyabilirsiniz, ama Game of Thrones spoiler öğrenmek istemiyorum diyorsanız 7. sezon hakkında sakın okumayın derim.

Jon, Kuzey'in savunmasını düzenler. Cersei bile oranları dener. Daenerys eve geliyor. Arya Freys'e "Kuzeyi hatırlıyor" diye hatırlatıyor. Sam, Oldtown'daki hayata adapte olur. Gece Kralı güneye doğru ilerliyor. Daenerys beklenmedik bir ziyaretçi alıyor. Jon direnmeyle karşı karşıya. Tyrion, Westeros'un fethini planlar. Cersei müttefiklerini toplar. Arya eski dostlarla bir araya geldi. Sam kariyeri ve hayatını tehlikeye atar. Jon ve Daenerys sonunda tanıştı. Cersei yeni bir müttefik kazanıyor. Sansa beklenmedik bir ziyaretçi alıyor. Sam eylemleriyle yüzleşiyor. Daenerys meseleleri kendi ellerine alıyor. Arya gideceği yere ulaştı. Jaime ve Bronn Tyrells ile savaştan kurtulanları toplarlar. Daenerys, hayatta kalan Lannister askerlerinden sadakat ister; Jon, hareket halindeyken Bran'ın White Walkers uyarısına kulak veriyor; Cersei, birisini veya onun yolunda duran herhangi bir şeyi yok etme sözü verdi. Jon ve ekibi bir görüntü yakalamak için duvarın dışına çıkarlar. Daenerys zor bir karar vermek zorunda. Herkes krallığın topraklarında görüşür ve alemin kaderini tartışır. Winterfell'de Sansa, Arya ile yüzleşir. Sam, Bran ve Jon Snow hakkında şok edici bir sırrı keşfettiği Winterfell'e ulaşır.

Hepiniz sizi ne diye buraya topladığımı merak ediyorsunuz. Daha yeni ziyafet çekmiştik çünkü. Bizim ihtiyar Walder ne zamandan beri gün içinde iki ziyafet veriyor? Ailenle kutlama yapamayacaksan, Nehir Toprakları’nın lordu olmak bir işe yaramaz. Game of Thrones 7. Sezon izle full hd tüm bölümler bence böyle çok iyi. Evet! Evet! Azıcık önemi olan bütün Freyleri buraya topladım çünkü artık kış da geldiğine göre, size bu yüce hane için planlarımı anlatacağım. Ama önce, kadeh kaldıralım! Dorne’un o at sidiğinden içmiyoruz artık. En leziz Arbor altını getirdim size. Gerçek kahramanlara gerçek şarap. Hep bir arada! Hep bir arada! Hep bir arada! Sen içme. Bu iyi şarabı pis bir karıda ziyan etmem. En cana yakın insan olmayabilirim. Kabul ediyorum. Ama hepinizle gurur duyuyorum.

Siz benim ailemsiniz. Kızıl Düğün’de Starkları katletmeme yardım eden adamlarsınız. Evet! Evet, evet… Şerefe… Hepiniz cesur adamlarsınız. Yavrusuna hamile bir kadını öldürdünüz. Beş çocuk annesinin boğazını kestiniz. Evinize çağırdıktan sonra misafirlerinizi katlettiniz. Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm izle Ama Starkların her birini öldüremediniz. Hayır, işte burada hata yaptınız. Hepsini öldürecektiniz, köklerini kazıyacaktınız. Bir kurdu hayatta bırakırsan kuzulara asla rahat vermez. İnsanlar burada ne olduğunu sana sorduğu zaman Kuzey’in unutmadığını söyle. “Frey Hanesi için kış geldi,” de. Game of Thrones, . Sezon, . Bölüm “Ejderhakayası” Çeviren: eşekherif. İyi seyirler dilerim. Yabani misiniz? Ben Meera Reed, Howland Reed’in kızıyım.

Game of Thrones 7. Sezon Tüm Bölümler Full HD Altyazılı izle

Bu da Brandon Stark Ned Stark’ın oğlu. Doğru söylediğini nereden bileceğim? İlk İnsanların Yumruğu’nda sen de vardın. Çetinocak’ta vardın. Ölüler Ordusu’nu gördün. Gece Kralı’nı gördün. Bizim için geliyor. Hepimiz için. Tamam, gelin. İçeri alalım. Tüm Kuzeyli üstatların ejderhacamından bahsedilmiş mi diye kayıtlarını taramasını istiyorum. Ejderhacamı Ak Gezenleri öldürüyor. Bizim için artık altından daha değerli. Onu bulmamız, yerden çıkarmamız ve ondan silahlar yapmamız gerekiyor. ile yaş arasındaki herkes mızraklar, kazmalar, ok ve yaylar ile her gün çalışacak. Bu yaz oğlanlarına savaşmayı öğretme vaktimiz gelmişti. Sadece oğlanlar değil. Nüfusun sadece yarısı savaşırsa Kuzey’i savunamayız. Torunlarımın eline mızrak vermemi mi bekliyorsun? Erkekler benim için savaşırken ben ateş başında örgü örmeyeceğim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (15)