Game of Thrones 6. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 15 Yorum 40,895 Görüntülenme

Game of Thrones 6. Sezon izle

Winterfell'da Ramsay Bolton ve kuvvetleri tarafından aranan Sansa Stark ve Theon Greyjoy, Brienne tarafından kurtarılır. Davos, Duvar'da Jon Snow'un cesedini bulur ve Melisandre'den onu diriltmeyi denemesini ister. Duvar'ın ötesinde Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgun tarafından eğitilir ve geçmişe giderek güçlerini nasıl kullanacağını öğrenmeye başlar.

Braavos'un sokaklarında kör bir şekilde hayatta kalmaya çalışan Arya, Yüzsüz Adamlara katılmak için uğraşır ve "Kimse" olduğunu kanıtladıktan sonra gözleri açılır.

Essah bir hikayeye dayanmaktadır. Dünya Savaşı esnasında Belçika semaları… Avcı Uçak Komutanlığı, Foxtrot Birliğinden Charlie Kilo. Bir ateş fırtınasının içine girdim. Yukarısı sanki Temmuz günü gibi. Her yerden ateş geliyor. Lanet Game of Thrones 6. Sezon izle olsun! Mayday, Mayday! Vuruldum! Yanıyorum. Her yerde duman var. Duman içeri giriyor. Kontrolü kaybediyorum. Aşağıda bir nehir ve bataklık var. Bu kızı oraya indireceğim. Hadi bebeğim. İniyorum. Anasını… Boktan Ordunun çıkardığı kahrolası yanan botlar işte. Fırfırlı iç giysiler. Fena sayıImaz. Hiç de fena değil. Bakın burada kim varmış? Bir Amerikalı. Haklısın, Fritz, bir Amerikalı. Eller yukarı. Üzgünüm, Nazice konuşamıyorum. Eller yukarı. Tabanca. Buraya gel. Buraya gel. Ne? Kirli bir Amerikan domuzu! Devam et! Gül bakalım, Heinie. Ama bu topuklular satıIık değil. Belli ki bir hanımefendi olmak istiyorsun.. belki de taşağını kessek daha iyi olur. Öyle mi? Al sana taşak. Tekmeleyin şu Homo’yu! Sen kimsin? Benim adım Wendy.. ve seni kurtardık. İyi görünüyor. Hayır, hayır, olamaz. Jesus. Lanet olsun. Bu bir şaka olmalı. Lanet olsun.

Game of Thrones 6. Sezon Türkçe dublaj izle

Game of Thrones 6. Sezon Tüm Bölümleri full hd izle Galiba anladım. Evet, sanırım sonunda doğru anladım. Gelip geçen onca yıIdan sonra… Ne kadar olmuştu? mü? yıI. Jesus. yıI. Eğlenirlen zaman nasıI da uçuyor. Değil mi, Hogie? Topuklu ayakkabıyı bara koyacağım. Üzgünüm, Wendy, geri dönmelisin. Dün dündür, bugün bugün. NasıIsın Deja? Merhaba. Buraya çok hızlı geldin. Bir saniye. Kapıyı açmam gerek. Başını gösterme, Deja. Bence o yeni komşumuz. KızıI. Kıskançsın. Her zaman böylesin. Müsaade et bir saniye. Dalga mı Game of Thrones 6. Sezon oyuncuları geçiyorsun? Yüzyıllardır aynı şeyi yapıyorsun. Baş belası da geldi. Nicol? Bütün bunlar ne? Ha? Senden durmanı ve hemen şimdi gitmeni istiyorum. Gitmek mi? Gitmek zorundasın. Niye ya? Beni rahatsız etmekten vazgeçmelisin. Adı Nicol imiş. Güzel bir isim. Senden kibarca istiyorum. Tamam mı? Hey, dur, Nicol. Seni rahatsız mı ediyorum? Gerçekten mi? Evet gerçekten. Eve geldim, sen gitmişsin. Aramadın. Bana söylemedin. Gitmene istiyorum. Ben…

Game of Thrones 6. Sezon Altyazılı izle

Game of Thrones izle Ne düşünüyorsun Deja? Gideceğim. İstediğin buysa giderim. Evet, gitmeni istiyorum Kurt. Tamam gideceğim. Gideceğim. Bunun adı da Kurt imiş. Ve dangalağın önde gideni. Merhaba Anna. İyi günler, Mark. Malzemeleri ve postanı getirdim. İşte. Sana zamanlayıcı saat getirdim. Nefes almak için kullan. Endişelendiğinde, saniye.. bir dakikadan fazla olmaz, tamam mı? Mark, nasıI hissediyorsun? İyi misin? Tamam. Oldukça iyi sanırım. Kaptan Hogie nasıI peki? Naziler onu dövdü. Yine mi? Fakat Wendy ve kadınlar onu kurtardı. Wendy demek. Marwen’e geri mi döndü? Hayır, hayır, asla geri dönmeyecek. Düzeltmek istediğim eski bir fotoğraf için onu tekrar dirilttim. Gösteri için olan resim mi? Gösteri iyi Game of Thrones 6. Sezon konusu görünüyor. Gidecek misin? Hayır. Bu, Roberta ve kuzeninin uydurduğu bir şey. Hiçbir gösteri istemiyorum. Gitmemek aptalca. Kötü seçim. Sana daha fazla ilaç getirdim. Ha? Ne oldu? Neden kısacık sürede bu kadar çok ilaç istedin? Onları lavaboya düşürdüm. Yine mi? Günlük sadece bir tane al, tamam mı?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (15)