Game of Thrones 5. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 37,478 Görüntülenme

Game of Thrones 5. Sezon izle

Game of Thrones 5. Sezon tüm bölümlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Telifli dizi Game of Thrones 5. Sezon Türkçe Dublaj olarak sadece bizim sitemizde başka hiç bir yerde bulamayacağınız bir nimet diyebiliriz. Kıymetimizi bilin kekolar.

Onların beni buraya getirecek araçları yoktu. Bu yüzden kendi arabamı kullanmamı rica ettiler. Adı neydi? Eva. Burada güney Vasabron boyunca araba kullanan bir kadın var. Kendi arabasını alması gerekiyor muydu? Buna zamanımız yok. Hiç kimse kendi arabasını kullanmıyor. Ona Game of Thrones 5. Sezon 2. Bölüm izle hemen dönmesini söyle. Anlaşıldı. Tamam. Eve! senden geri dönüp diğerlerine katılmanı istiyorum. Anlaşıldı mı ? Lanet olsun! Merhaba! Merhaba, bekle! Dur lanet olası! Lanet olsun Merhaba? Hey oradaki. Anna burada mı? Cep telefonları kapsama dışı. Göran’nın telefonuna bakıyorum. Alex Seni ve büyükannemi alacağım. Åke bizi kısa süre içinde alacak. Bu arada otur ve bir Fika iç? Tekrar arıyor. Alo? Ama biz Åke’i beklemeyecek miyiz? Alex, neler oluyor?

Game of Thrones 5. Sezon Türkçe Dublaj izle

Åke benim kilisede olduğumu düşünüyor. Dehşete kapılmış olmalı. Telefonun çalışıyor mu? Hayır. Ne oluyor? Bilmiyorum. Bir şeyler oluyor. İnsanlar tuhaf davranıyor ve ordu Norrköping’teki bir hava üssünde toplanıyor. F? Ne? Kim bir asker. Dün herkesi aradılar, ama bunun bir askeri eğitim olduğu söylendi. Aman Tanrım, Elin. Elin’i bulmak zorundayım. Şimdi korunmak zorundayız. Hayır, kızımı bulmak zorundayım. Ve Åke. Evet, Büyükanne! Arabayı durdur, Ake’i bulmak zorundayız. Alex Aman ne iyi? Nereye gidiyoruz? Neredesin? O sendin Game of Thrones 5. Sezon 3. Bölüm izle lanet olası pis domuz. Kahrolası pasaportunu nereden aldın? Tüm Sezarlara!. Adam’dan tüm Sezarlara. Gustav’a cevap verin. Tamam. Anlaşıldı tamam! Dikkat. İsveç saldırı altında. Tamam! Erik Ceasar Kramfors çevrim istasyonuna gidiyor. Tamam! Lanet olsun! Her zaman haklıyım. Gustav Ceasar Gravlingen’e giden araçlarını tekrar tanımlıyor – ve hükümetle görüşüyor. Tamam! Filip Ceasar çevrim istasyonu ile Vanga’ya uçuyor.

Game of Thrones 5. Sezon 1. Bölüm izle

Tamam! Herkes yerine vardığında rapor versin. Anlaşıldı, Tamam! Gustav Ceasar. Anlaşıldı. Tamam! Adam Ceasar’dan bütün Sezarlara. Gustav Ceasar, Gravlingen’de tekrar toplanın. Dur bekle sen benimle Vanga’ya gidiyorsun. Tamam! Adam Erik’ten Erik Bertil’e. Bu emri çoktan vermiştin. Tamam! Selam? Neler oluyor? Niye burada duruyoruz? Sığınacak bir yer aramalıyız. Elin’i bulmak zorundayım! Bu iyi bir fikir değildi. İlerleyin! Burada duramazsınız! Hey! İlerlemek zorundasınız. Ne yapıyorsun? Dağın içine gitmemiz gerekmiyor muydu? Bu da Game of Thrones 5. Sezon 4. Bölüm izle kim? Sana daha önce bahsetmiştim. Eriksson ve Lenny. Ben de kardeşime söylemiştim. Ve ben de Cissi’ye. Onun yalnız olması gerektiğini düşünmemiştim. Burada bağıramazsın Geri dön ve kararını ver. Göz kulak olmam gereken bir ailem var. Bahsetmeye bile değmeyen aile mi? İşbirliği yapmalıyız. Hepimiz eşit dercede birbirimizden korkuyoruz. Hayır, Hepimizden en çok korkan benim. Arabaya bin! Sen sadece kusursuz bir hayat ile ilgili konuşup durdun.

Game of Thrones 5. Sezon Sezon Finali izle

Ben hayal ettiğimiz şeyleri yaptım. Senin ne yaptığın umurumda değil! Sen benin için bir hiçsin. Bu doğru değil. Sen Alex kaybolduğundan beri tamamen dağıldın. Büyükanne! Bunu anlayacağımı düşünmedin mi? Eve taşındın çünkü Alex geri dönecekti. Burası güvenlik bölgesi, burada olmamalısnız! Allah kahretsin? Gazeteyi sadece seninle ilgili bir haber olduğunda okuyor ve bütün kayıtlarını saklıyor Müzikle hiç iyi vakit geçiremedim. Hiç şarkı yok. Allah kahretsin? Kımılda! Arabadan çık! Lanet olsun! Hadi, gitmeliyiz! Büyükannem olmadan gidemeyiz! Hadi ama! Koş! Alex Teşekkürler! Şimdi gitmeliyiz anlamıyor musun? Büyükanne! Tanrı aşkına! Julia? Monica’yı gördün mü? Ne oluyor? Alex? Hey! Beni duyuyor musun? Julia! Julia! Julia! Lanet olası anahtarlar nerede? Julia! Bana yardımcı olun, Tanrı aşkına! Karım dışarıda! Hayır hayır. Julia! Dur! Dur, Konny! Dışarıda çok tehlikeli bir şey var! Julia! Tanrı aşkına karım dışarıda kaldı! Hiç kimse kapıyı açmasın . Hemen o lanet olası kapıyı aç, Game of Thrones 5. Sezon 5. Bölüm izle Björn. Dur, Konny! Anahtarlar! Onlara ne olduğunu bilmiyoruz. Tanrı aşkına, Julia dışarıda! Sakin ol, Konnyl Kapa çeneni! Senin komplo hücren salak herif! Her zaman neler olduğunu bilirsin! Konny Ülkedeki her trafo merkezini devre dışı bıraktılar Şu an elektriğin bütün belkemiği bizim sırtımızda. Konny Geri gelecekler. Hepinizin yardım istediğini biliyorum, ancak burası güvenli bölge- ve dışarıda neler olduğunu öğrenir öğrenmez buradan çıkacaksınız.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?