Game of Thrones 4. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 18 Yorum 23,274 Görüntülenme

Game of Thrones 4. Sezon izle

Tyrion, King's Landing'e bir misafir ağırlıyor. Black Castle'da Jon yargılanıyor. Daenerys, tüm köle şehirlerinin annesi olan Meereen'e işaret ediyor. Arya eski bir düşmana rastlar. Joffrey ve Margaery'nin düğünü geldi. Tyrion, Shae ile ayrıldı. Ramsay, değerini babasına kanıtlamaya çalışıyor. Kepek ve şirket bir Weirwood ağacı bulur. Joffrey cinayeti yüzünden Tyrion tutuklandı ve yargılanmayı bekliyor. Sansa King's Landing'den kaçtı. Sam, Gilly'yi Mole'nin Kasabasına gönderiyor. Meereen, Daenerys'e meydan okuyor.

Game of Thrones 4. Sezon izleBaşka Bir Ruh Hey! Hey! Hey! Hey! Hey! Sakin ol. Sakin ol. Sakin ol. Nefes al, hadi. Gittikçe kötüleşiyor. Aktif bir hayal gücü var. Çok korkmuş. Biliyorum. Ama içeri kimsenin girdiğine ait bir belirti yok.. o yüzden ne yapacağımızı bilmiyorum. Geri dönmek istiyor. Sorun bu, değil mi? Bu da onun bir parçası mı? Bunu uydurduğunu sanmıyorum. Öyle bir seçenek yok. Paramın yettiği tek yer burası ve işime yakın. Geri dönebiliriz. Dönemeyiz. Hâlâ bizi arıyorlar. Onlardan borç almamalıydın. Tek yolu buydu. Yapman gereken Ne? Seni ölüme mi tek edeyim? O hastaneye gelen mucizevi bir uyumlu organ yoktu. Olabilirdi! Tek yolu buydu. Başka bir yolunu bulabilirdik. Ben bir yol buldum ve hayattasın. Burası küçük bir kasaba.

Game of Thrones 4. Sezon Türkçe dublaj izle

Game of Thrones 4. Sezon Türkçe dublaj izle Buraya bizi aramaya gelmezler. Umarım bir iş bulursun belki. Onlara borcumuzu öderiz. Nasıl bilmiyorum ama ödeyeceğiz. Merhaba? Kimse var mı? Çık ortaya. Sorun istemiyorum. Sorun istemiyorum. Sadece Çıksana ortaya! Bodrumda babana eşyaları boşaltmaya yardım edebilirsin belki. Mecbur muyum? Hayır. Ama evin keyfini çıkarmamız için her şeyi düzene koymak iyi olur. O yüzden mi? Bak, takma kafana. Başka bir gece yardım edersin. Bu gece ben hallederim. Okul başlayınca burayı daha çok seversin. Burayı sevmiyorum. Zamana bırak. Okul başlayınca yeni arkadaşlar edinirsin. Bunun üstesinden gelmeliyiz. Umarım baban bir iş bulur. Megan, az önce bir şey mi dedin? Rob! Rob! Rob! Orada biri vardı. Her yere baktım. Tüm kapılar kilitli. Faredir belki. Fare değildi. Çok büyüktü ve ses çıkarıyordu. Eski bir ev, o yüzden Megan bir şey demedi. Hayır, o bir şey fark etmemiş. O an pek kendinde değildi. Kendinde değil gibi görünüyor.

Game of Thrones 4. Sezon 1. Bölüm izle

Game of Thrones 4. Sezon 1. Bölüm izle Yeni okulun stresindendir belki. Herhalde. Sürtük benimdir! Ne yapıyorsun? Diğeri. Şey vardı Sürtük benimdir! İkimiz de yorgun ve stresliyiz. Hayal görmedim. Duvarlarda gezinen, etrafta dolanan bir yaratık. Öyle mi? Sen de bir şey gördün. Gördüğümü sandım ama yüz görmedim. Strestendir herhalde. Burada bir terslik var. Yani sen de mi dönmek istiyorsun? Megan seni etkiliyor sanırım. Öyle demedim. Ama bu İşe gitmem gerek. Sonra konuşuruz. Bana ne oluyor? Yok bir şey. Sadece dinlenmelisin. Sürekli çok yorgun hissediyorum. Geçecek. Korkuyorum. Korkacak bir şey yok. O benim peşimde. Neden bahsediyorsun? Onu belirgin şekilde göremiyorum ama geliyor. Kimse senin peşinde değil. Sana bir şey olmasına izin vermem. Onu her gece hissediyorum. Bak. Buraya biri girerse onu yakalarız. O yüzden endişelenme. Bütün gece nöbet tutacağım. İyi geceler, Megan. İyi geceler. Megan, gidip anneni uyandırayım. Kahveyi hazırlar mısın?

Game of Thrones 4. Sezon Sezon finali izle

Game of Thrones 4. Sezon Sezon finali izle Hey tatlım, benim. Korkma. Bir dakika. Sen? Ne? Alt katta değil miydin? Hayır. Elektriğimiz kesilmiş olmalı. Tüm saatler sıfırlanıyor. Dün gece bir sorun olmadı. Hani gök gürlemişti? Şunu gördün mü? Neyi? Burası. Bir daha oynat. Dönmüşüm. Bir şey hareket etti. Gölgemdi. Olabilir. Baksana. Sana bir şey aldım. Daha doğum günüm gelmedi. Biliyorum. Ama antikacıda gördüm. Erken bir hediye. Güzelmiş. Güzel olan ne? Bu. Onu nereden aldın? Antikacıdan aldım. Çok güzel, değil mi? Aç hadi. Bu resmi çok seviyorum. Teşekkürler baba. Çok güçlüsün. Yeni böbreğimi mahvedeceksin. Özür dilerim. Takılıyorum. Zor bir dönem olduğunun farkındayım ama her şey yoluna girecek. Tamam mı? Öyle. Umarım. Okul zamanı. Onu ne dükkanından aldım demiştin? Şeyden Ne önemi var? Bir önemi yok. Merak ettim sadece. Merhaba. Merhaba. Rahatsız ettiğim için üzgünüm.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (18)