Game of Thrones 3. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 35 Yorum 34,972 Görüntülenme

Game of Thrones 3. Sezon izle

Lannisterlar, Stannis Baratheon'ı bozguna uğrattıktan sonra, Demir Taht'a iyice yerleşirler. Starklar kendilerini savaşı kaybederken bulurlar. Sur'un ötesinde Jon Snow, Mance Rayder'ın topladığı orduya sızmayı başarır. Daenerys Targaryen, Yedi Krallık'a giden yolda emin adımlarla yürür.

Aramadın, sormadın, ama aniden önemsemeye başladın. Kim Burada ne yapıyorsun? F üssünde bunun bir tatbikat olduğu söylendi, sonra beni buraya getirdiler. Onlarla birlikte olmadığım için kötü olduğumu mu ima ediyorsun? Anna ya da Elin’le son kez ne zaman karşılaştın? Elin senin kim olduğunu hatırlamıyor bile. Tüm bunlar sona erdiğinde, Seni tekrar görmek istemiyorum. Biri giriyor. Kaç kişiler? İki helikopter. Kız arkadaşın yardım buldu mu? Hayır. Öyleyse plan ne? Plan yok. Ne yapıyorsun? Hadi ama! İşte burası. Herkesi kiliseye getir! Eğer yardım bulursam, bu insanları oraya göndereceğim. Çık git buradan! Alıcı hangi cehennemde? Onu bana ver. Tek renge karşı çift renk. Ne? Kırmızıya karşılık kırmızı sarıya karşı sarı. Bir helikopter az önce indi ve telsizimizin yerini tespit etti. Dost mu düşman mı? Belirsiz. Erik Bertil araştırıyor. Tahliyeye hazırlanın. İki helikopter görüyorum. Hiçbir işareti yok.

Game of Thrones 3. Sezon Türkçe dublaj izle

Daha yakınına gidiyoruz. Tamam. Trafo Vånga açık hattan arıyor. Bu çağrıya cevap vermeli miyim? Evet, onları üçüncü çağrı grubuna dahil edin. Anlaşıldı. Hala burada mısın? Alo? Bertil Gustav burada. Tamam. Björn Stenberg, Vånga Aktarım İstasyonu. Santral saldırı altında, acil yardım talep ediyoruz. Girişte iki düşman helikopteri ve bir çok sivil var. Tamam. Boşaltın! Landers Yaralıları Bertil yolundan taşıyın. En yüksek komuta merkeziyle mi konuşuyorum?. Tamam. Onlar öldüler, burada sadece siviller var. Tamam. Yağmura temas etmeden kaçabilir misiniz? Tamam. Yağmur durdu. Evet, yağmur durdu. Tamam. Kiliseye gidebiliriz. Tamam. Güzel, herkesi kiliseye götür. dakika içinde orada olacağım. Sadece yağmurdan uzak durun. Biz geliyoruz. Tamam. Hala orada mısınız? Tamam. Hala buradayız. Tamam. Anna orada mı? Onun bir kızı var. Onlar benim ailem. Hepsi iyi mi? Tamam. Alo? Evet, buradalar. Ne yapıyorsun? Kimdi o?

Game of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm izle

Hala orada mısınız? Tamam. Alo? Bunula daha sonra ilgileniriz. Şimdi buraya gel. Alexander, hadi ama! Ordu kiliseye geliyor, hepimiz orada olmalıyız. Ne yapıyorsun? Hemen gel! Gelemem. Allah kahretsin! Hemen buraya gel. Buraya gel, hadi ama. Tanrı aşkına şimdi buraya geliyorsun! Ve benimle kiliseye gidiyorsun. Odana çık! Neden? Çünkü öyle diyorum! Nereye gidiyorsun? Alexander, bekle! Alexander, tanrı aşkına dur! Sakin ol! Tholén Başkanı toplanma noktasına götür. Ben araçlardan birini Vanga’ya götüreceğim. Tholén, tanrı aşkına. Benim ailem. Ofis Güvenliği ile iletişim kurmaya çalış, onların hemen hazır olmaları gerekiyor İyi şanslar. Seninle geliyorum. Biri seni korumalı. Güvenliğim umurumda değil. Kızımla buluşmak istiyorum. Arabaları çalıştırın! Duman geliyor! Herkesi kiliseye götür, dakika içinde orada olacağım. Kim öldü, Alex. Alex! Alex, acele et! Kiliseye gidip Ake’i almalıyız. Bu yerden hemen ayrılmalıyız. Şimdi beni dinliyorsun genç adam. Åke olmadan hiçbir yere gitmiyoruz. Sen kiliseye gidiyorsun ve ben arabayı alıyorum, sonra uzaklaşmak zorundayız. Herkes dışarıda mı? Arabalar tepenin aşağısında, öyleyse acele et! Allah kahretsin, hiç kimse bize yardım etmiyor mu? Hayır, yardım eden yok! Niye bekliyorsun, Alex? Koş! Hadi ama! Acele et! Buraya otur. Lanet olsun Kahretsin, anahtarlar nerede?

Game of Thrones 3. Sezon Sezon Finali izle

Dur! Bunu oğluma yaptım. Kahrolası çok mutlu olacak. Alex! Yağmurdan uzak durmalıyız. Kim yaşıyor. O buraya geliyor. Ne? Afedersin, Sanmıştım ki Hala Kim’i ölü sanıp sanmadığını düşünüyordum- ve bizi de hatırlaman gerektiğini Eğer onu bulursan herşeyin farklı olabileceğini düşündün mü? Keşke sadece ben Anna Tamam; bu kesinlikle Üç günlük bir istifadan sonra artık geri dönüyoruz- İnsanların çoğu ülkenin bir çok bölgesinden televizyon yayınlarını izleyebiliyor. Artık bütün büyük hastanelerin elektriği mevcut durumda. Ancak hala aşırı dolular. Birleşmiş Milletler buzaman kadar ki sivil nüfusa yapılan en kötü saldırıyı kınadı. Uluslararası dostluklarımızı devam ettiriyoruz ve herhangi bir yorumda bulunamıyoruz Yabancı askerler İsveç topraklarında daha ne kadar süre bulunacak? İsveç ordusu zayıf olduğu müddetçe – diğer ülkeler finansal yatırımlarını korumak zorunda kalacaklardır. Bir baskın hakkında konuşuyoruz kişi sahip olduğumuz en önemli şeyleri yitirdiler Anılarımızı. Peki ne için? Böyle korkunç bir saldırıyı gerçekleştirmeyi tetikleyen muhtemel sebepler neler olabilir? Rus ekonomisi daha istikrarlı olacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (35)