Game of Thrones 2. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 25 Yorum 57,864 Görüntülenme

Game of Thrones 2. Sezon izle

Ned Stark'ın oğlu Robb Stark, Lannisterlar'a Kuzey'in bağımsızlığına karşı barış anlaşması teklifi yapar. Cersei Lannister, Robb'un şartlarını reddeder. Theon Starklar'a ihanet eder ve babası tarafından Winterfell'ı kuşatmaya yollanır. Yara Greyjoy, Theon'u Demir Adalar'a geri döndürmek için Winterfell'a gelir.

Hayır, kurallar bunlar. Bekle. Oğlun burada. Yaralı. Başına dikkat et. Onu bunun üstüne koyun. Başaracak mı? Ben onunla ilgilenirim. Burada battaniyeler ve koridorun sonunda tuvaletler var Biraz üşümüş gibisin. Teşekkürler. Tatlım Her şey iyi Game of Thrones 2. Sezon izle olacak. Bana ver! O hayatta. Yaşıyor. Onları şimdilik durdurdum, ama bir dahaki sefere onlardan daha fazlası olacak. Helikopterler santrali korumak için buradalar. Çok fazlaymış gibi görünmüyorlar. Alex ve sen, siz O kahrolası iletişim kurmada çok kötü. Fakat biz İletişim çöküyor. Dışarıda helikopterleri vuran şeyi öğreninceye kadar içeride kalacaksınız. Ordunun yanlış giden bişeyi anlaması ve daha fazla takviye göndermesi gerekiyor.

Game of Thrones 2. Sezon izle Türkçe dublaj

Şey! geriye takviye gönderecek bir ordu kaldıysa tabii ki neden olmasın?. Nereye gidiyorsun? Kızımı bulmak zorundayım. Bekle! Kızın mı? Bekle, lütfen Bu saçmalığı tekrar yapmak zorunda değilsin. Alex ile birlikte kalmalısın. Hayır. bunu yapacağım. Alex ile burada kal. Björn Gitme. Allah kahretsin? Hey sen! Kes şunu! Kahretsin! Hey, bekle! İlerleyin! Elbiselerini çıkar ve şuradaki kovaya koy. Bir yudum alır mısın? İsveç’in kaç eyaleti var? At nedir? Ne? Bu sadece bir Game of Thrones 2. Sezon izle tüm bölümler tek parça soru. normal bir şekilde cevap ver Zlatan İbrahimoviç kimdir? Ama neler oluyor? Pettersson, kes şunu. Herşeyi hatırlıyor. Kontrol etmek zorundayız. Enfeksiyonun yağmurdan geldiğini farketmeden önce üç arkadaşımızı kaybettik. Yağmurun içinde ne var? Bir çeşit alfa-cam ya da beta-amiloid ( Beyin hücreleri için zehirli sıvılar ) olduğundan şüpheleniyoruz, fakat kesinliğinden emin değiliz. İnsanların travma yaşadıklarında hafızalarını kaybetmelerinden anlıyorsunuz.

Game of Thrones 2. Sezon 1. Bölüm izle

Vücut nöronlara saldıran bir protein salgılar. İsrail ordusu bunu savaşta kayıpları azaltmak için kullanmak istemişti- Bu da düşmanın moral seviyesini düşürüyor. Basit bir şekilde biraz Alzheimer’a yakalanmak gibi bir şey, bu durum dakika sürüyor. Diğerleri de geliyor mu? Kim? Hükümetin geri kalanı. Kimse gelmiyor mu? Evet. Ama yardım istedin. Hükümet toplanmadığı takdirde, Başbakan bir karar verecektir. Başbakan öldü. Tam parlamento binasından çıkmak üzereyken bir saldırı oldu.. Burada bize bir ay yetecek kadar yiyeceğimiz ve Game of Thrones 2. Sezon izle taht oyunları ikinci sezon dizel yakıtımız var. Eğer sadece biz varsak, bu daha uzun bir süre olabilir. Dışarıdakiler enfeksiyonla ilgili hiçbir şey bilmiyorlar. Bu ne yazık ki bizim sorumluluğumuz değil. Landers, Krantz’a bildir. Şu andan itibaren kapıları kapatıp kilitliyoruz. Landers! Evet, Hemen şimdi. Burası iletişim merkezi mi? Hey! Hey! Ne yapıyorsunuz? Söylenenleri dinlemediniz galiba?

Game of Thrones 2. Sezon 10. Bölüm Sezon Finali izle

Elektrikler gitse de ülkedeki aktarım rölelerinin çalışması gerekiyor. Böylece bir kaç bin haneyi uyarabiliriz. Tüm yayın istasyonlarını bulup kapatmayı başar- ve aynı şey bizim başımıza geliyor. İnsanlar ölür! Bu bizim karar verebileceğimiz bir şey değil. O haklı. Emil Ailem dışarıda. Tholén, iletişim merkezini kilitle. Tholén! Kim ona telsizde yardımcı olur? Dinle Biri ona telsizde yardımcı olsun! Tholén, şimdi çok dikkatli düşün. Beni takip et. Landers, kımılda! Uyan lanet olası! Råsmarkl Sabit dur! Yüzüstü yat. Kendine hakim ol! Yardım edin! Birilerini ara! Al şu telefonu! Kımıldamadan yat! Yaralanmış! Beni takip edin. Acele edin. Sabit dur!

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (25)