Game of Thrones 1. Sezon izle
9.5 IMDB Puanı 45 Yorum 80,787 Görüntülenme

Game of Thrones 1. Sezon izle

Yedi Krallık diyarının kralı olan Robert Baratheon beklenmedik bir zamanda hayatını kaybederek Demir Taht'ı çocukluk arkadaşı olan Eddard Stark'a bıraktığını vasiyet eder. Eddard etrafındaki sinsilik ve kokuşmuşluktan dolayı kime güveneceğini bilemez. Demir Taht'ın eski soy varisleri için de beklenen an gelmiştir. Böylece, bu boşluktan yararlanarak Demir Taht'a oturmak isteyen hanedanlar arasındaki amansız savaş başlar. Dost ile düşmanın, yalan ile gerçeğin birbirine girdiği bu dönemde Yedi Krallık için zor zamanlar da usulca yaklaşmaktadır. Ufukta bir ömür süren kış kendini gösterir ve kış ile beraber Kuzey'de, Kara Nöbet'in ardında bilinmeyen karanlık bir güç de Yedi Krallık üzerine korku salar. Tüm bu hengamenin içinde ise, Demir Taht sahibini beklemektedir.

Game of Thrones 1. Sezon izle Seninle gelmeme ne dersin? Ne? Bir arkadaşım var, Pete Van De Car. Ana yolda küçük bir smokin dükkânı var. Beni bir saate hazır eder. Orada buluşabiliriz. Harika olur. Ama sanırım sadece davetlilerin girebileceği tarzda bir düğün, anlarsın ya. Evet, doğru. Tabii. Pekâlâ. Kol yenlerini aşağı vur. Hayır, isteyerek yap. İşte bu. Uçlarını gördün mü? Bir araya geldiler. Önemli biri olduğunu gösterir. İşte hazırsın. Tam am Rick. Nugg. Haber? Bu sen misin? Kanlı canlı. Selam B. Ne? Johnny’yle konuşan beyaz kim? AD. mi? O An Derrick. Onu herkes tanır. Herif vaktinin yarısını Miami’de geçiriyor. Kübalılarla takılıyor. O adamın epey bir ağırlığı var. Tamam. Dalga geçiyorsun. Hadi, gidip n’aber diyelim. Selam Boogaloo. N’aber Artie? Nasıl gidiyor? Kocama bak. Düğün gününde bile iş yapıyor. Bu kız ne yapsın?

Game of Thrones 1. Sezon Türkçe dublaj izle

Game of Thrones 1. Sezon Türkçe dublaj izle Jilet gibi olmuşsun Ricky. Ama kırışmış. Tut şunu. Küçük mavi papyon. İşte oldu. Selam. Selam! Neden Küçük Adam’ın düğününe davet edilmedim Boo? Oğlum, çünkü sen Ucube Steve’sin. Basit Steve, Altı Parmak Steve ya da Seksi Steve değilsin. Sıradan Steve bile değilsin. Sen Ucube Steve’sin. Zaten Gladys Knight ve lanet Pips’e benzemişsiniz. Biz Pips’sek, bil bakalım Gladys kim? Pip de ne? Dostum, çükün bir piptir. Şimdi bana lanet malı uzat… Hadi dostum. Dostum, kafan zaten güzel. Siktir git şerefsiz herif. Kenara çek ahbap. Bu Brenda Moore. Lanet olsun oğlum. Tamam Game of Thrones 1. Sezon izle. Selam Brenda, nasıl gidiyor? Selam. Ne için giyindiniz? Düğünden geliyoruz. Johnny Curry’nin. Johnny Curry. Orada duracak mısınız yoksa binecek misiniz? Hadi. Şunu izliyor musun? Hayır. Bir tane daha vurayım. Öldüğünü sanıyordum.

Game of Thrones 1. Sezon Full HD Altyazılı izle

Game of Thrones 1. Sezon Full HD Altyazılı izle Biri okula gelmeyi bırakınca ya ölmüştür ya da kodestedir. Sadece meşguldüm. Neyle meşguldün Ricky? Seni düşünmekle. Bu işten anlıyormuş gibi davranma. Bu işlerden hiç anlamazdın. Fen sınıfı. Fen mi? Evet, fen. Bayan Halladay’den birlikte ders almıştık. Tam arkanda otururdum. Saçına bir sürü kurdele bağlardın. Hepsi farklı renkteydi. Ders bitene kadar onlara bakardım. Tüm ders boyunca kafamın arkasına baktığına göre oldukça sıkılmış olmalısın. Evet, galiba. Ama kurdeleler güzeldi. Onları büyükannem bağlardı. Öyle mi? Merak etme, ağırdan alacağız. Hiçbir boku ağırdan almayacağız. Bilmiyorum. Bana bir milyon dolar gibi gözüktü. Pekâlâ, bak. Bir şey daha var. Bu ne? Bonus olarak düşün. Ahbap, babam bunu bulursa kıçımı tekmeler. O zaman bulmadığından emin ol.

Game of Thrones 1. Sezon 1. Bölüm izle

Game of Thrones 1. Sezon 1. Bölüm izle Senin gibi yeni bir keş, mal alıp devamını getirmiyorsa, haberi hemen yayılır. Önce bana satın aldırdınız, şimdi de sattıracak mısınız? Jackson& dinle, tamam mı? Biliyor musun? Tamam, siktir et. Bu torbada ne var biliyor musun? Kendim satacağım. Para bende kalabilir mi? Hepsi senin. Küçük parçalara böl. Kendine bir ekip kur ve onları sat. İyi görünüyor. çok geçmeden insanlar meşru olduğunu bilecek. Meşruysan güvendesin demektir. Öyle mi? Bu sefer kafayı sağlam buldurdu. Bir tane. Şerefsiz erkek arkadaşı onu aldatıyor. Beni korkutmuyor. Sana doğrultsam seni korkutur mu? Bana hiç korkunç gelmedi. Kime doğrultsan korkutur ama görsel olarak biraz daha korkutucu ve güçlü bir şey istersen şunu bir dene. Evet Hanımlar, sağduyulu bir silah tüccarı olduğumu bilmenizi istiyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Game of Thrones

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 273 ödül & 454 adaylık.

  Yorumlar (45)