Fighting with My Family Türkçe dublaj izle
7.5 IMDB Puanı 748 Görüntülenme

Fighting with My Family Türkçe dublaj izle

Yönetmenliğini ve senaryosunu Stephen Merchant'ın üstlendiği film, bir gangster ve eski güreşçi olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ülkenin her yerindeki küçük mekanlarda gösteriler yapan adam karısı ve iki çocuğuyla sakin bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Günü birinde kardeşler WWE için seçmelere katılma şansı buluyorlar. Ebeveynler rüyalarının gerçekleştiği ve bütün sorunlarının çözüleceği düşünmeye başlıyor. Bununla birlikte, kardeşler ise bir WWE süperstarı olabilmenin hayal edemeyecekleri kadar çok emek gerektirdiğini öğrenmeye başlıyor...

Fighting with My Family Türkçe dublaj izle Cuma günü yardımımız var. Ve doğum günün yaklaşıyor. Ne yapmak istiyorsun? Doğum günün için. Beni İnternet’te aratır mıydın? Emin değilim. Sanmıyorum. Ama ben eski kafalıyım. Her neyse, bu bir fark yaratmamalı. Mektuplarında göründüğü kadar sevgi doluysa onun için önemli olmamalı. Sandalyeyi görene kadar. Akıllı bir kadın şurada ve burada olanı önemser. Doğru kadını hareketlendirecek olan bunlar. Ellerin değil. Yo! Hemen koridora çıkmanız gerek. Sen resim mi yapıyordun? Gel işte. Resim mi yapıyor? Pekâlâ, hazır mısınız? AŞK SÜRGÜN Size İsimsiz Sıfır Numara’yı veriyorum. Ya da Cesaret Nedir’i. Twombly nerede? Kırmızı dalgalı çizgileri olandan mı bahsediyorsun? İndirdim. Mutfağa koydum. Çöp kutusunun yanına. Ne düşünüyorsunuz? Haydi. Asmalıyız demiyorum ama Bir şey var. Çok tutkulu bir şey. Neredeyse postmodernin ilerisi. Köpeği sevdim. Beklenmedik. Ve bunu hayranlıkla söylüyorum. Kim bilir adamım? Belki de ben yeni Basquiat olurum. Hayat delice.

Fighting with My Family Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Fighting with My Family 720p izle Charlotte gidip Twombly’i bul. Ciddi olamazsın. Senin ya da benim beğendiğimiz bir şey olmayabilir. Ya da kimsenin beğenmediği. Ama önemli olan görmek ve potansiyelini cesaretlendirmek. Buradaki potansiyeli görmüyor musun? Hey! Düşündüm ki bunu sandalyene bağlayabilirim, şapkayı kafana takabilirim ve ipi sarkıtabilirim. Olmaz. Haydi adamım. Bugün doğum günün. Bildiğin gibi doğum günlerini kutlamıyorum ama dışarı çıkmak isterim. Pekâlâ. Nereye? Nereye istersen. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN Gerçekten mi? Gerçekten. Yo adamım. N’aber adamım? Haydi seni arabayla gezdireceğiz. Haydi bin. Harika araba adamım. Merhaba. Onun şoförü falan mısın? Benim baş yöneticim. Sağ kolum. Ve sol kolum da. Pekâlâ. Çalma listesi “Dell’in Saati.” Lütfen yapma. Kraliçeye hayır diyemezsin. Haydi ama. Funk ruhunun şu anda yalvardığını görebiliyorum. Doğrusunu istersen kolların ve ellerin hep arabanın içinde olmalı. Seni izliyorum P. Ellerini görebileceğim bir yerde tut. Şuraya, soluna bak. Bu Yankee Stadı. Sana bir sorum var. Yankees’i satın alabilir misin? Nets’i satın alabilir misin? Şunu gördün mü? Dünyada smacın güzel sanat eğitimini işte burada aldım. Sen smaç basamazsın.

Fighting with My Family Tek Parça izle

Fighting with My Family full hd izle Beni hiç görmedin ki. Kimse seni görmedi. Neye gülüyorsun P? Bilmiyorum. Bu inanılmazdı. Satış yetkisi alabiliriz. Bu Amerika’daki en iyi dondurma P. Amerika. Baba! Sizinle tanıştığıma sevindim. Hey. Bay LaCasse’nin gözlerine bak adamım. Sizinle tanıştığıma sevindim. Ben de Anthony. Hemen döneceğim P. Hey, bugün güzel vakit geçirdin mi? Araba hakkında ne düşünüyorsun? Harika. Harika, değil mi? Belki bu hafta sonu alabiliriz. Nereye istersen gidebiliriz adamım. Annen seninle konuştu mu? Sana verdiğim kitap için. O kitabı geri almalıyım. Neden? Bir şeyler oldu. Hemen gidip getirmen gerekiyor. Ama onu bana vermedin mi? Evet verdim. Sadece bir yanlış anlaşılma, hepsi bu. Kitap onun mu? Kimin kitabı mı? Patronunun. Ondan çaldın mı? Anthony beni dinle Hey Anthony. Senin olduğunu bilmiyordum. Hey. Neden? Bırak beni! Anthony buraya gel. Hey, buraya gel adamım. Beni işe almadan önceydi adamım. Geri koyacaktım. Kitaplar okunmak içindir. Gerçi sana söylemeliydim. Ben hırsız değilim. Yani öyleydim. Ama artık değilim. İnsanlar hata yapar. Bilmiyorum. Ben çok fazla yaptım. Sürpriz! Bu benim kilerimden. Doğum günün kutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun. Teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun Philip. Çok teşekkür ederim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fighting with My Family

  Yayın Tarihi:

  22 Şubat 2019

  Senaryo:

  Stephen Merchant

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?