Chernobyl 1. Sezon izle
7.6 IMDB Puanı 41 Yorum 71,657 Görüntülenme

Chernobyl 1. Sezon izle

1986 yılında, SSCB'ye bağlı Çernobil'deki bir nükleer enerji santralinde gerçekleşen patlama dünyanın en büyük insan kaynaklı felaketlerinden biri haline gelir.

>>>> Chernobyl izle <<<<

Chernobyl 1. Sezon izle Ben kasabaya gidiyorum. Bir şeye ihtiyacın var mı? Yok, idare ederim. Peki. Tanıştığımıza memnun oldum, Ali. Ben de memnun oldum. Güvenli sür. Tamam. Tamam, hoşça kal. Temizlik yaptığınız için teşekkür ederim. Bakın. Kuş burada kalamaz. Her yere sıçar. Benim bir tavuk kümesim var. Yarın size nerede olduğunu gösteririm. Bone. Horozu ona ver. Teşekkür ederim. Bu sefer ben kazanacağım! Hayır, kazanmayacaksın! Ben kazanacağım Arabamı ver! Bende değil! Bende! O arabayı ben alacağım! Hayır, alamayacaksın! Ver onu bana! Bende değil. Sende! Bende değil Sende! Evet, sende! Burada hala ne işin var? Sabah geç uyandık. Cidden, planın ne? İnternetini kullanabilir miyim? Ofisteki internet çalışmıyor. Bak, ben…Günlük işleri halletmek için kasabaya gidiyorum.. istersen benimle gel, otobüslerin kalkış saatlerine falan bakarsın.

Chernobyl 1. Sezon Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Chernobyl 1. Sezon 1. Bölüm izle Tamam. İşte geldi. Ama nasıl tercih ettiğini bilmiyordum. Teşekkürler. Fırtına yüzünden otobüsler çalışmıyormuş. Önemli değil. Bir şekilde hallederim. Yarın sabah tekrar bakana kadar.. bir gece daha kalabilirsiniz. Evet mi? Evet. Tabii. Bu çok ağır! Yapamıyorum…Çok sıkı tutuyorsun. Ona zarar vereceksin. Dur! Kahretsin! O dönemlerde, sadece içki içiyordum.. ve eğlence olsun diye asit yutuyordum. O zamanlar parkta mı yaşıyordun? Hayır. Ben…Noel Baba gibiydim. Pek farkı yok. Hayır, oldukça farklı. Orada gökyüzü çok güzeldi! Şey, ben Ben, o lanet gotik şizofrenle birlikteydim. Asit kullanmama o sebep oldu. Bu yaklaşık yıl önce miydi? Şimdi kaç yaşındasın? Kırk üç. Devam et. Bunu sevdik! Ne? Asit insanı genç tutar. Gözlerinle gördüğün şeylere.. aklın onları görmediğini söyler. Düşün bunu. Tamam mı? Düşmek üzere! Tutun onu! her şeye inanın Evet. Tamam. Bu aptallık. Sizi izliyorum. Göreceğiz…Affedersin. Bunları görüyorsun. Gördüğünü biliyorum. Adın neydi senin? Adım Sondra.

Chernobyl 1. Sezon 2. Bölüm izle Jeff’in annesiyim. Yolun aşağısında oturuyorum. Hayır, gitmeliyim. İyi akşamlar, millet. Selam, selam. Selam. Beni şimdiden özledin mi? O gece ateş ettiğinde, onu vurdun mu? Köpeğimi öldürmeye çalışan herifi mi? Evet. Hayır…Hayır. Öyle biri olduğumu mu sanıyorsun? Ben öyle bir adam değilim. Sadece onu korkutmak istedim. Niye sordun? Onu özledin mi? Özledin mi? Sence buralarda bir iş bulabilir miyim? Ne yapabilirsin? İstediğin bir şeyi elde edemeyince ne yaparsın? Kafa atarım. Acı verir. Gerçi senin kafanı kırmak istemem. Buradaki bütün hassasiyetini kaybedersin. Ben buradaki bütün hassasiyetimi kaybettim. Ve belki… Mini-dizi chernobyl izle harika dizi belki biraz da buradan. Hayır, hayır, hayır, hayır. Hayır, hayır, hayır. Bu şekilde değil. Bu şekilde değil. Yarın seni işe sokacağım. Orada Orada bir kanape var. Jeff! Geliyorum, dostum!

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çernobil

  Yayın Tarihi:

  06 Mayıs 2019

  Resimler

  "Chernobyl 1. Sezon izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (41)