Aquaman Türkçe dublaj izle
7.4 IMDB Puanı 1,964 Görüntülenme

Aquaman Türkçe dublaj izle

Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Gençtim. Ve hangi çocuk kendisini sıkıcı yaşamından özel bir yaşama taşıyacak gizli güçleri gizlice dilemez? Ama sonuçta tüm çabalarıma rağmen kendimden önceki bin çocuktan farklı bir şey çıkaramadım. Hadi. Aquaman oyuncuları Pekâlâ. Büyü belki bir zamanlar dünyada büyük bir güçtü. Ama artık değil. Ejderhalar gitti. Devler öldü. Ve Ormanın Çocukları unutuldu. Loras! Highgarden! Öldür onu! Pes! Pes ediyorum! İyi dövüştün. Yaklaş. Kalk. Miğferini çıkar. Sen babanın vaadinden bile fazlasın leydim. Sör Loras'ın bir veya iki kez yenildiğini gördüm ama hiç böyle olmamıştı. Hayır, sevgilim. Kardeşim senin için Aquaman konusu yiğitçe dövüştü. Dövüştü kraliçem. Ama sadece bir şampiyon olabilir. Tarth'lı Brienne benden ne istersen isteyebilirsin. Gücüm yeterse senindir.

  Majesteleri muhafızlarınızın arasında yer alma onurunu istiyorum. Ne? Yedi muhafızınızdan biri olur, hayatımı size adar ve sizi tüm kötülüklerden korurum. Kabul. Kalk, Kral Muhafızı Brienne. Majesteleri size Leydi Catelyn Stark'ı getirme onurunu yaşıyorum. Oğlu Kışyarı Lordu Robb tarafından elçi olarak yollandı. Kışyarı Lordu ve Kuzeyin Kralı. Leydi Catelyn. Sizi gördüğüme sevindim. Size Tyrell Hanedanı'ndan eşim Margaery'yi tanıştırayım. Hoş geldiniz Leydi Stark. Kaybınıza çok üzüldüm. Çok naziksiniz. Leydim size yemin ederim ki Lannister'lar kocanızı ölümü için hesap verecektir. Kral'ın Toprakları'nı aldığımda size Joffrey'nin kellesini getireceğim. Adaletin yerini bulduğunu bilmek yeterli olacaktır lordum. Majesteleri. Krala yaklaşırken diz çökmelisiniz. Buna gerek yok.

  Aquaman hdfilmcehennemi Full HD izle  Leydi Stark onurlu bir konuktur. Oğlunuz Tywin Lannister'a saldırdı mı? Oğlumun savaş konseylerine katılmam. Katılsaydım bile sizinle onun stratejilerini paylaşmazdım. Robb Stark Aquaman indir bizimle anlaşmak istiyorsa kendisi gelmelidir. Annesinin eteğine saklanmamalıdır. Oğlum bir savaş veriyor. Oyun oynamıyor. Merak etmeyin leydim. Savaşımız yeni başlıyor. Majesteleri. Gerard. Ayağın nasıl? Daha iyi Majesteleri. Kendi çaplarını bilmiyorlar. Çok güzel. Emrimde bin adam var. Fırtına Diyarları'nın ve Reach'in bütün gücü. Ve hepsi Çiçek Şövalyesi gibi genç ve cesur mu? Sizin için bu bir Aquaman yorum ekşi oyun, değil mi? Onlara acıyorum. Beni taşımalısınız. Tamam. ''Beni taşıyın.'' diyor. Gendry adında bir piçi arıyoruz. Verin onu. Yoksa gözlerinizi oymaya başlarım. Gendry'yi mi istiyorsunuz? Yakaladınız bile. O miğfere bayılırdı.

  Diğer Adları:

  Aquaman

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2018

  Senaryo:

  David Leslie Johnson-McGoldrick, Will Beall, Geoff Johns, James Wan, Will Beall, Mort Weisinger, Paul Norris

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?